plotter-dolum-seti

Yaygın şekilde kullanılan yazıcı ve fotokopi makinaları birçok alanda işleri oldukça kolaylaştırmaktadır. Her yazıcının ve fotokopi makinasının kendine has uyumlu mürekkep diğer adıyla kartuşları bulunmaktadır.

Ürün olarak canon pixma yazıcı uyumlu mürekkep çeşitleri oldukça kaliteli ve parlak performans sunmamanın performansını göstermektedir. Bu ürüne tam şekilde uygun olan mürekkep markası olan Splashjet oldukça kaliteli renkleri ve parlaklığı ile kullanımda bir numara haline gelmiştir. Sizler de canon pixma marka yazıcı kullanımında mürekkep tercihi yaparken kalitenin adresi bu markayı tercih edebilirsiniz.

Splashjet Marka Mürekkep Özellikleri

Kullanımda oldukça iyi performans gösteren marka tercihte ilk sıralar da yer almaktadır. Sizlerde yazıcı olarak canon pixma g640 uyumlu mürekkep olarak bu markayı kullanabilirsiniz. Renk çeşidi yönünden 6 farklı rengi bulunan marka oldukça kaliteli işler çıkarmaktadır

Fiyat açısından da performansının karşılığını cazip bir miktarda karşılamaktadır. Yüksek miktarda değil daha uyguna ürün satışı yapmayı tercih etmektedir. Bu yüzden de sık şekilde tercih edilme nedeni olmuştur. Rakiplerine bakarak oldukça kaliteli ve renk seçeneği mevcut olan ürün haline gelmiştir. Hem belge hem de fotoğraf basımlarında bir numaradır.

Canon Pixma Uyumluluğu

Bu marka cihazlar için birebir uyumlu çalışan mürekkep canon pixma g640 mürekkep seçimlerinde ilk tercih edilendir. Sizler de bu ürünü makinanıza rahat şekilde takabilir her türlü belgeyi kaliteli şekilde çıkartabilirsiniz. Kalitenin markası haline gelen bu marka mürekkep alımı yapmanız daha uzun ömürlü işlem yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Markası belirsiz ürünlerin aksine daha fazla basım ve daha kaliteli belge çıkartmaktadır. Uygun fiyata kaliteli ürüne sahip olmak sizin daha çok karınıza olacaktır. Canon pixma marka ürünlere oldukça uyumlu ve sık şekilde tercih edilen mürekkep markası olması ön plandadır. .

Atak Grup, Splashjet resmi Türkiye distribütörüdür. Canon uyumlu mürekkepler için lütfen irtibata geçiniz.

Yazıcı Uyumluluk Listesi:

Canon pixma yazıcı uyumlu mürekkepler

canon pixma g550 uyumlu mürekkep

canon pixma g570 uyumlu mürekkep

canon pixma g620 uyumlu mürekkep

canon pixma g640 uyumlu mürekkep

canon pixma g670 uyumlu mürekkep

canon gl23 için uyumlu mürekkep

canon gl53 için uyumlu mürekkep

canon gl73 için uyumlu mürekkep

Canon gl 73, canon gl 23, gl 53 uyumlu mürekkepler

NİÇİN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Tercih sebepleri

Teslimat

Türkiyenin her yerine teslimat

Hızlı Kargo

Ürünler hemen elinize ulaşır.

Müşteri Desteği

7/24 WhatsApp Müsteri desteği.