plotter-dolum-seti

Splashjet, tarafından özel olarak üretilen Canon Pixma G640 yazıcı Uyumlu mürekkepler kaliteli performans sunmak üzere tasarlanmıştır

Yazıcı ve fotokopi makinaları birçok alanda işleri kolaylaştırmaktadır. Her yazıcının ve fotokopi makinasının mürekkep ve kartuşları bulunmaktadır.

Canon Pixma g640 yazıcılara uyumlu mürekkepler Hindistan’da yer alan Splashjet fabrikalarında özel olarak üretilmektedir. Splashjet tarafından üretilen Mürekkepler, kaliteli baskılar almanızı sağlar.

Splashjet tarafından üretilen canon pixma G640 yazıcı için uyumlu mürekkepler oldukça kaliteli ve parlak performans sunmaktadır. Mürekkep tercihi yaparken Splashjet tarafından özel olarak üretilen Canon Pixma G640 yazıcı uyumlu Splashjet mürekkepleri tercih edebilirsiniz.

Splashjet Mürekkep Özellikleri

Kullanımda oldukça iyi performans göstermektedir.Splashjet canon pixma g640 uyumlu mürekkepler Renk çeşidi yönünden 6 farklı renkten oluşmaktadır.

Oldukça kaliteli ve renk seçeneği mevcut olan ürün haline gelmiştir. Hem belge hem de fotoğraf basımlarında tercih edilmektedir.

Splashjet tarafından üretilen mürekkepler, Canon pixma g640 yazıcılarına uyumlu mürekkepdir. Sizler de bu ürünü makinelerinizde rahat şekilde takabilir kaliteli çıktılar alabilirsiniz.

Splashjet mürekkepler ile üstün kalitede baskılar hazırlamanız kolaylaşır.

YAZICI UYUMLULUK LİSTESİ

► Canon pixma g550 uyumlu mürekkep

► Canon pixma g570 uyumlu mürekkep

► Canon pixma g620 uyumlu mürekkep

► Canon pixma g640 uyumlu mürekkep

► Canon pixma g670 uyumlu mürekkep

► Canon gl23 için uyumlu mürekkep

► Canon gl53 için uyumlu mürekkep

► Canon gl73 için uyumlu mürekkep

Canon gl 73, canon gl 23, gl 53 uyumlu mürekkepler

NİÇİN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Tercih sebepleri

Teslimat

Türkiyenin her yerine teslimat

Hızlı Kargo

Ürünler hemen elinize ulaşır.

Müşteri Desteği

7/24 WhatsApp Müsteri desteği.