Canon Pixma ix6850 uyumlu mürekkepler

Splashjet, Canon Pixma ix6850 uyumlu mürekkepler kaliteli performans sunmak üzere tasarlanmıştır. 5 Renten oluşmaktadır.

Canon pixma ix6850 yazıcılara uyumlu mürekkepler Hindistan’da yer alan Splashjet fabrikalarında üretilmektedir. Splashjet Mürekkepler, kaliteli baskı almanızı sağlar.

Splashjet tarafından üretilen Canon Pixma ix6850 Uyumlu Splashjet Mürekkepler oldukça kaliteli ve parlak performans sunmaktadır. Mürekkep tercihi yaparken Splashjet tarafından özel olarak üretilen Canon Pixma ix6850 uyumlu Splashjet mürekkepleri tercih edebilirsiniz.

Splashjet tarafından üretilen Canon Pixma ix6850 Uyumlu Splashjet Mürekkepler oldukça kaliteli ve parlak performans sunar. Mürekkep tercihi yaparken Splashjet tarafından özel olarak üretilen Canon Pixma ix6850 uyumlu mürekkepler ile ultra çıktılar alabilirsiniz.

Splashjet, Canon Pixma Mürekkep tanklı yazıcılar için kaliteli uyumlu mürekkep sunar. Mürekkep, Canlı renkler, iyi tanımlanmış baskı performansı ve uzun baskı kafası ömrü sunar.

Splashjet, Canon Pixma ix6850 Uyumlu Mürekkep Özellikleri ✅

  • > 5 Renten Oluşmaktadır
  • > Son Derece Keskin Baskılar
  • > Kullanımı Kolay Ambalaj
  • > Uzun Baskı Kafası Ömrü

Kullanımda oldukça iyi performans göstermektedir.Splashjet canon pixma ix6850 uyumlu mürekkepler Renk çeşidi yönünden 5 farklı renkten oluşmaktadır.

Oldukça kaliteli ve renk seçeneği mevcut olan ürün haline gelmiştir. Hem belge hem de fotoğraf basımlarında tercih edilmektedir.

Splashjet tarafından üretilen mürekkepler, Canon pixma ix6850 yazıcı uyumlu mürekkepdir. Sizler de bu ürünü makinelerinizde rahat şekilde takabilir kaliteli çıktılar alabilirsiniz.

Splashjet mürekkepler ile üstün kalitede baskılar hazırlamanız kolaylaşır.

canon ix6850 uyumlu mürekkep canon ix6850 uyumlu mürekkep

NİÇİN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Tercih sebepleri

Teslimat

Türkiyenin her yerine teslimat

Hızlı Kargo

Ürünler hemen elinize ulaşır.

Müşteri Desteği

7/24 WhatsApp Müsteri desteği.