plotter-dolum-seti

Canon TM Serisi Dolum Setleri ✅

Yazıcısını doldurmak isteyenler için Canon TM serisi dolum seti en iyi desteği sunmak adına burada.

Canon TM Uyumlu Dolum Seti ile Verimli Bir İş Yapın

Canon TM Uyumlu Dolum Seti ile Verimli Bir İş Yapın Canon TM uyumlu dolum setlerinin pek çok özelliği yer alıyor. Öncelikle dolum setinin neler içerdiğini açıklayalım. Dolum seti, yazıcının kartuşunu doldurmak adına pek çok içeriğe yer veriyor. Bunlardan birisi 5 renkli kartuş. 5 farklı renge sahip olan ürünün renkleri arasında cam göbeği, eflatun, sarı ve siyah bulunuyor. Bununla birlikte bazı kartuşlar birbiriyle karışık renklere sahip olmakta. Bunun sebebi renk kalitesinin daha iyi olmasını sağlamak. 5 renk ile birlikte müşterilerinin karşısına çıkan Canon TM uyumlu kartuş dolum seti, pek çok yazıcı modelinde destekleniyor. Dolum Setine uyumlu yazıcılar arasında şu modelleri sıralayabiliriz:

● TM-200

● TM-205

● TM-300

● TM-305

Bu yazıcı modelleri için geliştirilen dolum setlerimizde her bir tüp 130 ml içeriyor. Müşterilerimiz, toplamda 650 ml renkli kartuşu ile beraber uzun süre tükenmeyen ve dayanıklı kartuşlar ile karşı karşıya kalacak. Bu da ürünün fiyat performans ürünü olduğunu gösteriyor.

YAZICI UYUMLULUK LİSTESİ

Görüntü için yazıcıların yanı sıra farklı amaçlar için yazıcılarda da bu setten yararlanılabiliyor. Canon TM serisi dolum seti için desteklenen diğer modeller şu şekilde bulunuyor:

► CANON imagePROGRAF TM-200

► CANON imagePROGRAF TM-300

► CANON imagePROGRAF TM-5200

► CANON imagePROGRAF TM-5300

Dayanıklı Canon TM Serisi Dolum Setleri

Canon TM uyumlu kartuş dolum seti, uzun ömürlü ve kolaylıkla kurumayan bir ürün. C, M, Y, BK ve MBK renkleri ile beraber gelen ve sıvı kalitesi sebebiyle zorlu şartlara karşı kalitesinden ödün vermeyen dolum seti, yıllar boyunca rahatlıkla hizmet verebiliyor.

Splashjet, ilgili canon Plotter mürekkep kartuşuyla kullanım için kapsamlı bir uyumlu canon çizici mürekkebi yelpazesi sunar. Mürekkepler, olağanüstü bir performans düzeyi sunan Canon IPF Mürekkebi ile eşleşen parametrelerle tasarlanmıştır. Lucia, Lucia Ex, Lucia Pro ve Lucia TD mürekkep serisine uygun özel yedek mürekkep bizde mevcuttur.

Sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Splashjet üretimi, Canon plotter uyumlu Pigment mürekkepler uzun yıllar süren araştırmalar sonucunda üretilen mürekkeplerdir.Güvenilir yapısı ile Tıkanma gibi problemlere neden olmaz. Canon plotter yazıcılara uyumlu Splashjet üretimi canon plotter uyumlu pigment mürekkepleri ile ultra çıktı alabilirsiniz. Kaliteli baskı yapma imkânı sunar.

(5 Litre Canon Uyumlu Splashjet Mürekkep, 5 Adet 130 Ml Çipli Kartuş)

Canon Tm Serisi Dolum Setleri

NİÇİN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Tercih sebepleri

Teslimat

Türkiyenin her yerine teslimat

Hızlı Kargo

Ürünler hemen elinize ulaşır.

Müşteri Desteği

7/24 WhatsApp Müsteri desteği.