plotter-dolum-seti

Hp 728 kartuş dolum seti ile ultra kaliteli çıktılar alalabilirsiz. Hp 728 kartuş dolum seti uygun yazılarda kullanımı verimlidir.

HP 728 kartuş dolum seti Türkiye'de uygun fiyatlara Atak Kağıt'ta 4 litre mürekkep, 4 adet XL kartuş, 4 adet cip

HP Designjet T730 mürekkep kartuşu ve HP Designjet T830 mürekkep kartuşu için Splashjet mürekkep Çözümü, 300 ml Yeniden Doldurulabilir kartuşlar ve 300 ml kapasiteli tek kullanımlık çipler ile Üstün kaliteli Boya (C,M, Y) ve Pigment Mürekkebi (Mk) içerir.

Splashjet, mükemmel baskı performansı ile yüksek renk doğruluğu sunan HP 728 mürekkep kartuşu için uyumlu HP Designjet T730 mürekkebi, HP T830 mürekkebi üretmektedir.

Bu HP Designjet T730 Mürekkep Kartuşları, HP Designjet T830 mürekkep kartuşu, renkler arası karıştırma ve daha keskin baskılar olmadan güçlü bir şekilde karakterize edilen gölgeleme kenarlarına sahiptir.

Yüksek saflıkta bileşenler içeren Splashjet mürekkepleri, daha uzun Baskı Kafası performansı sağlar ve sunar. Mürekkeplerde kullanılan renklendiriciler, canlı ve doğru renk gamı sağlamak için orijinal HP mürekkepleriyle yakından uyumludur.

Hp 728 kartuş ları için Splashjet Mürekkepleri, Inkjet kaplamalı kağıt, filmler, Fotoğraf kağıdı ve teknik kağıt gibi farklı ortam türleriyle çalışmak üzere özel olarak formüle edilmiştir.

Bu mürekkepler, HP orijinal mürekkepleriyle uyumluluğu ve renk performansını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

HP 728 Kartuş Dolum Seti

NİÇİN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Tercih sebepleri

Teslimat

Türkiyenin her yerine teslimat

Hızlı Kargo

Ürünler hemen elinize ulaşır.

Müşteri Desteği

7/24 WhatsApp Müsteri desteği.