Epson uyumlu Süblimasyon mürekkep 4 Renk

Epson uyumlu süblimasyon mürekkep 4 renk ürünü hakkında siz değerli kullanıcılara bu konuda detaylı bir bilgi sunmak istiyoruz.

Epson marka yazıcılar günümüzde pek çok müşterinin kullanmış olduğu bir yazıcı olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Epson marka yazıcıları kullanırken kullanıcıların yaşadığı sorunlardan birisi de renk canlılığının yeterli düzeyde olmaması veya mürekkebin bazen sorunlu baskıya neden olması. Bu gibi çeşitli şikayetler yazıcıya sahip olan müşterileri etkiliyor olmakta. Firma olarak sizlere sunmuş olduğumuz Epson marka uyumlu masaüstü yazıcılar için özel olarak geliştirilmiş bu mürekkepler sayesinde yazıcıdan en iyi kaliteyi almak mümkün olacak.

Ürünün Özellikleri

Epson uyumlu süblimasyon mürekkep 4 renk ürünü sunmuş olduğu pek çok özellik ile kullanıcıların ilgisini çeken bir ürün olmakta. Öncelikle şu bilgiyi verelim ki bu ürün Epson marka masaüstü yazıcılar ile birlikte çalıştırıldığında harika bir verimliliğe sahip oluyor. Zaten bu ürün bu tür yazıcılar için tasarlanmış durumda. Epson L3110, L3115, L3116, L3150, L1110, L3151, L3152, L3156, L5190, L4150, L4160, L6160, L6170 ve L6190 modelleri için geliştirilen mürekkeplerin sunmuş olduğu özelliklerden birisi cam gibi harika bir çıktıya sahip oluşu. Kullanıcı bu ürün ile birlikte Epson marka yazıcıyı kullandığında canlı renklere sahip bir baskı alabiliyor olacak.

Mükemmel keskinlik vaat eden 4 renkli mürekkep seti, üstün ton doğruluğu ile beraber müşterilerini karşılıyor. Kullanıcılar koyu, açık veya farklı renk tonları olsun her renk tonu ile en iyi sonucu alabiliyor. Ürünün sunmuş olduğu özellikler arasında kuruma hızı yer almakta. Bu ürün, kullanıldığında hızlı bir şekilde kuruyor. Baskı yapıldıktan birkaç dakika içerisinde tamamen kuruyan çıktı, hazır hale geliyor.

Ürünün sunmuş olduğu özellikler arasında pek çok dokuda rahatlıkla baskı imkanı verebiliyor olması yer alıyor. Epson uyumlu süblimasyon mürekkep 4 renk ürünüyle birlikte kullanıcılar sert tabaka, metalik levha veya tişört gibi pek çok dokuda baskı uygulayabiliyor. Kaliteli fotoğraf baskısını dahi mümkün kılan bu ürün şu ana kadar pek çok müşteriyi memnun etmiş durumda.

Epson uyumlu Süblimasyon mürekkep 4 Renk