Harita Çizim Polyesteri

Harita Çizim Polyesteri Kağıtları

Kurumsal alanda sıklıkla kullanılan harita çizim polyesteri hakkında bilinmesi gereken birçok şey var. Bu ürün hakkında bilinmesi gerekenleri derledik. Teknolojinin gelişmesiyle beraber pek çok ürünün daha iyi varyasyonları üretilmeye başlandı. Bu ürünlerden birisi olan polyester, bir kumaş türü olmakta. Harita çizmek için kullanılan bu polyester ise harita çizmek için kullanılan bir ürün olarak müşterilerin yanında yer alıyor. Kalitesiyle bilinen bu ürün modelleri, harita çizmek için harika bir imkan sağlıyor. Pek çok makinede kullanılabilen bu ürünün sunduğu özellikler hakkında bilgi almak gerekiyor.

Harita Çizim Polyesteri Özellikleri

Öncelikli olarak harita çizim polyesterinden bahsedelim. Kurumsal alanda özellikle mimarlık için veya bu gibi pek çok iş adına harita çizimi yapılması gerekebilir. Harita çiziminin verimli bir şekilde yapılabilmesi için özel bir kumaş yer alıyor. Bu kumaş, harita polyesteri olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Pek çok makine ile uyumlu olan bu kumaşın sunduğu özellikler, müşterilerin üründen memnun kalmasına olanak tanıyor. Ürünün özellikleri arasında boyutu yer alıyor. Ürünün ebatı 914 mm ile 61 mm olarak yer alırken uzunluk 30 metre olarak bulunuyor. Ayrıca micron 160 mic olarak müşterilerle buluşuyor. Harita Çizim Polyesteri Kağıtları

Uyumluluk konusunda da bilgi vermek gerekirse ürün, tüm iç mekan inkjet plotter makineleri için uygun olarak yer almakta. Yani müşteriler, her türlü inkjet plotter makinelerinde bu cihazı uyumlu bir şekilde kullanabiliyor olacak. Harita çizim polyesteri hakkında bilinmesi gereken bir diğer şey ürünün dayanıklılığı olmakta. Kalitesiyle adından söz ettirmeyi başaran bu model, sunduğu dayanıklılık sayesinde yıpranmadan rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca şu bilgiyi de vermek gerekiyor ki ürün, üzerinden uzun bir süre geçse de kalitesinden ödün vermiyor ve bozulmadan sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Ürün hakkında bilinmesi gereken bir diğer özellik suya dayanıklı olması. Kolay kolay yırtılmayan model, suya dayanıklılığı sebebiyle pek çok kurumsal müşterinin severek kullanmış olduğu bir ürün olarak bizlerin karşısına çıkıyor

Harita Çizim Polyester Kağıtları Nerede Kullanılır?

Polyester kağıtları ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer şey bu kağıtların hangi amaçlarla kullanıldığı. Bu ürünün pek çok amaçla kullanımı mümkün oluyor. Tüm iç mekanlarda inkjet Plotter makinelerinde uyumlu bir şekilde kullanılabilen bu ürünün öncelikli olarak uygulama alanlarını açıklayalım. Ürünün uygulama alanlarından birisi geniş format harita olarak açıklanabilir. Geniş boyutta haritalar almak isteyenler için harika bir tercih sunan bu model, kolay bir şekilde yırtılmamasıyla da öne çıkan bir ürün oluyor. Ürünün kullanım alanları arasında CAD baskıları da yer alıyor. CAD, bir tasarımı oluştururken kullanılan dijital bir uygulama. Bu yazılım sayesinde hem model ortaya çıkarılıyor hem de modelin analizi rahatlıkla yapılabiliyor. Teknolojinin gelişmesiyle beraber insanların karşısına çıkan CAD uygulamaları ile beraber bu uygulamadan alınan çıktı, bu formatta bir polyesterin üzerine kaliteli bir şekilde eklenebiliyor. Polyester film, uygulama alanlarının yanı sıra pek çok kullanım alanına da sahip. Bunlardan birisi harita alanı olarak bizlerle buluşuyor. Harita işi ile uğraşanlar, harita çıkarmak için bu tür bir kumaşa ihtiyaç duyar. Haritanın kaliteli olması açısından polyester yapıda bir ürün, büyük bir önem taşıyor. Haritanın yanı sıra kadastro işlemleri için de bu modelin tercih edildiğini ifade edelim. Kadastro, bilindiği üzere arsa takibi yapılan ve bu konuda bilgilerin bir kağıt üzerinde yer almasını sağlayan bir hizmet. Bu doğrultuda harita çizim polyesteri, bu işlem için de kullanılabiliyor.Bunun yanı sıra Karayolları Genel Müdürlüğü ve bağlı birimler de polyester kullanarak bu model sayesinde en iyi hizmeti verimli bir şekilde alabiliyor. Bunun dışında inşaat mühendisleri, iç mimar, dış mimar, elektrik mühendisi ve peyzaj mimarı gibi daha pek çok alanda bu tür ürünün kullanımı mümkün oluyor.

Polyester Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Harita Polyesteri hakkında bilinmesi gereken bir diğer konu bu ürünü alırken dikkat edilmesi gerekenler oluyor. Öncelikli olarak şunu ifade edelim ki ürünü alırken ürünün makine için uygun olup olmadığı araştırılmalı. Az önce de bahsedildiği gibi bu model iç mekan inkjet plotter makineleri için uygun bir ürün olarak müşterilerin karşısına çıkıyor. Eğer müşteri, ürünün makine ile uygun olduğunu düşünüyor ise bu üründen rahatlıkla faydalanabilir. Bu sayede kişi, en doğru ürünü rahat bir şekilde seçmiş olacaktır. Polyester kağıtları, farklı boyutlarda müşterilere sunulmaktadır.

Harita Çizim Polyesteri Boyutları

Sunduğu pek çok özellik ve ayrıcalık sayesinde insanların tercih etmiş olduğu ürün hakkında bilinmesi gereken bir diğer şey ürünün boyutları olarak bizlerle buluşuyor. Ürünün ebatını incelediğimizde 9,14 cm ile 6,1 cm olduğu görülüyor. Harita çizim polyesteri uzunluğu ise 30 metre olarak yer alıyor. Ayrıca ürün, 160 micron olarak müşterilerin karşısına çıkıyor.

Harita, İller Bankası, Kadastro, karayolları, Cad çizimleri için Suya dayanaklı yırtılmaz Polyester Film için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Harita Çizim Polyesteri
Harita Çizim Polyesteri Film

Harita Çizim Polyesteri, inkjet polyester film, Polyester Kağıtları Siparişlerinizi bekliyoruz.

NİÇİN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Tercih sebepleri

Teslimat

Türkiyenin her yerine teslimat

Hızlı Kargo

Ürünler hemen elinize ulaşır.

Müşteri Desteği

7/24 WhatsApp Müsteri desteği.